Üretim Tesisleri

Üretim Tesisleri

Angelini Group’un üretim tesisleri Ancona, Aprilia (LT) ve Casella’da (GE) bulunmaktadır. Casella’daki tesis Amuchina markalı dezenfektanlarda uzmanlaşırken, bitmiş ürün kategorisindeki tıbbi ilaçlar Ancona tesisinde, ilaç ham maddeleri ise Aprilia tesisinde üretilmektedir. Ürünler dünya genelinde tüm pazarlara gönderilmektedir.

Tüm fabrikalar otomatik kontrol ve denetim sistemine sahip son teknolojiyi kullanmaktadır. Ham madde süreçlerinden başlayarak analiz ve kalite kontrol bu sistemin en önemli parçasını oluşturmaktadır. İş sağlığı ve güvenliği ve çevreye duyarlılık Angelini’nin üretimindeki etkinliği arttıran temel faktörlerdendir.

Başa dön

İş Sağlığı ve Güvenliği

Angelini tesisleri çevrenin korumasına öncülük etmektedir. Uzun yıllar boyunca yönetim ve bireysel çevre koşullarının geliştirilmesine yönelik politikalar üretim sürecinin odağındaki öğeler olmuştur. Bu sebeple de Ancona ve Pescara tesisleri gönüllü olarak ISO 14001 sertifikasını almıştır. İş yerinde sağlık ve güvenlik, tesislerde yürütülen tüm faaliyetler için elzem olan temel gerekliliklerdir.

Angelini, şirket olarak ilk görevinin çalışanların mutlak güvenliğini, sağlığını ve yaşam kalitesini sağlamak olduğunu öngören kurumsal bir kültür oluşturmuştur.Bu bağlamda, hem kurumsal seviyede hem de bireysel departmanlarda davranışsal güvenlik standartları uygulamaya konulmuştur. Güvenlik konularına dikkat edilmesine ve çalışanların kazaların önlenmesi konusundaki kültürünün artırılmasına yardımcı olacak davranış ve standartların gözlemlenmesi için sistemler geliştirilmiştir. Tüm şirket çalışanlarının katılımıyla yapılan risk değerlendirmeleri ve çevrenin korunmasına yönelik önlemler, hijyen ve işyerinde güvenlik konularında mevcut tüm kanunlara uyulması, şirket olarak mükemmelliğe ulaşmak için temel koşulumuzdur.

Başa dön
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz. Sitemizde verilen bilgiler sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize info@angelini.com.tr e-posta adresi aracılığıyla iletebilirsiniz