Angelini Türkiye

Angelini, sağlık ve kişisel bakım alanında her insanın doğal tercihi olma vizyonuyla hareket etmektedir.

20. yüzyılın başlarında İtalya'da kurulan Angelini, İtalyan pazarında edinilen bilgi ve tecrübeler sayesinde orta ölçekli bir uluslararası grup haline geldi. Başta İtalya olmak üzere 17 ülkede faaliyet göstermektedir.

2011 yılında Türkiye pazarına girmeye karar veren Angelini, 2015 yılının başında Angelini İlaç olarak tüm Türkiye’de faaliyet göstermeye başlamıştır. Angelini İlaç; Tantum, Anzyl, Desyrel ve Perebron gibi uzun yıllardır bilinen markalarıyla ağrı, enflamasyon, enfeksiyon ve merkezi sinir sistemi gibi teröpotik alanlara yönelik sağlık hizmeti sunmaktadır.

Angelini İlaç olarak misyonumuz, var olan güvenilir ve etkili ürünlerimizle birlikte, sağlık ve kişisel bakımın farklı alanların da hizmete sunacağımız yeni ürünlerle, insanların hem sağlıkta hem hastalıkta yaşam kalitesini arttırmaya devam etmektir. Angelini’de çalışan her bireyin katkısına değer, gelişimine önem vererek ve bağlılığını koruyarak, tüm toplumda hem değer gören hem de değer katan bir firma olabilmektir. 

Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz. Sitemizde verilen bilgiler sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize info@angelini.com.tr e-posta adresi aracılığıyla iletebilirsiniz