Angelini Basın Kiti

Angelini, Sağlık ve kişisel bakım alanlarında lider, uluslararası bir gruptur. Hastalıklara karşı verilen savaşta hastalara, hekimlere ve hasta yakınlarına yardım etmek amacıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Angelini öncelikli olarak Ağrı ve Enflamasyon ve Akıl Sağlığı alanlarına ağırlık vermektedir.

20. yüzyılın başında İtalya’da kurulan Angelini, ilaç sektöründe 15 ülkede faaliyet göstermekte olup 3.000 kişinin üzerinde çalışanı bulunmaktadır ve yıllık olarak yaklaşık 900 milyon euro üzerinde bir ciroya sahiptir.

Angelini, dünya standartlarında üretim tesislerinin ve sektörde başlıca ilaçların uluslararası pazarlama faaliyetlerinin yanı sıra, oldukça iyi bilinen Araştırma ve Geliştirme programlarına sahip entegre bir ilaç şirketidir. Uluslararası ilaç şirketleri ile kurulan stratejik ortaklıklar Angelini’nin faaliyet gösterdiği coğrafi bölgeleri tamamlamakta ve genişletmektedir.

Angelini Ilaç Basın Kiti

Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz. Sitemizde verilen bilgiler sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize info@angelini.com.tr e-posta adresi aracılığıyla iletebilirsiniz